Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session
Aktualizacja : 2024-04-12 15:54:55
Ceny detaliczne
WalutaKupnoSprzedaż
Dinar algierski Dinar algierski DZD0.02110.0511
Kwanza angolska Kwanza angolska AOA0.00250.0124
Rial Arabii Saudyjskiej Rial Arabii Saudyjskiej SAR0.84841.1984
Peso argentyńskie Peso argentyńskie ARS0.00140.0399
Dram armeński Dram armeński AMD0.00700.0110
Florin arubański Florin arubański AWG1.82322.3703
Manat azerbejdżański Manat azerbejdżański AZN2.17512.6440
Dolar bahamski Dolar bahamski BSD3.19124.2422
Dinar bahrajski Dinar bahrajski BHD6.642214.3320
Taka bengalska Taka bengalska BDT0.01840.0593
Dolar barbadoski Dolar barbadoski BBD1.29522.9614
Dolar Belize Dolar Belize BZD1.80461.9741
Boliwia Boliwiano Boliwia Boliwiano BOB0.39880.6188
Pula botswańska Pula botswańska BWP0.20130.3700
Real brazylijski Real brazylijski BRL0.79640.9764
Dolar brunejski Dolar brunejski BND2.12224.4799
CFP Frank CFP Frank XPF0.02650.0435
Peso chilijskie Peso chilijskie CLP0.00230.0050
Peso dominikańskie Peso dominikańskie DOP0.06570.0857
Frank Dżibuti Frank Dżibuti DJF0.01200.0352
Funt egipski Funt egipski EGP0.04860.1397
Lilangeni Eswatini Lilangeni Eswatini SZL0.16500.3511
Birr etiopski Birr etiopski ETB0.10300.1266
Dolar Fidżi Dolar Fidżi FJD1.31311.7688
Peso filipińskie Peso filipińskie PHP0.05940.0844
Dalasi gambijskie Dalasi gambijskie GMD0.03560.0626
Cedi Ghany Cedi Ghany GHS0.20000.7770
Funt gibraltarski Funt gibraltarski GIP3.51565.0856
Gujana Dolar Gujana Dolar GYD0.01610.0188
Gulden antylski Gulden antylski ANG1.56962.4469
Gwatemala Quetzal Gwatemala Quetzal GTQ0.44800.5676
Honduras Lempira Honduras Lempira HNL0.12600.1622
Dolar hongkoński Dolar hongkoński HKD0.41100.5610
Rupia indyjska Rupia indyjska INR0.04090.0549
Rupia indonezyjska Rupia indonezyjska IDR0.19840.3114
Jamajka Dolar Jamajka Dolar JMD0.01140.0488
Dinar jordański Dinar jordański JOD5.26506.1925
Kambodża Riel Kambodża Riel KHR0.00050.0013
Katar Rial Katar Rial QAR0.73341.2651
Tenge kazachski Tenge kazachski KZT0.00510.0110
Szyling kenijski Szyling kenijski KES0.02530.0393
Som Kirgistanu Som Kirgistanu KGS0.04960.0641
Peso kolumbijskie Peso kolumbijskie COP0.00080.0019
Won południowokoreański Won południowokoreański KRW0.22470.3904
Colón kostarykański Colón kostarykański CRC0.00450.0251
Peso kubańskie Peso kubańskie CUC0.01103.0000
Kuwejt Dinar Kuwejt Dinar KWD9.489416.3010
Laos Kip Laos Kip LAK0.00030.0003
Lesotho Loti Lesotho Loti LSL0.22530.2743
Denar macedoński Denar macedoński MKD0.06670.0937
Ariary madagaskarskie Ariary madagaskarskie MGA0.00070.0017
Makau Pataca Makau Pataca MOP0.34870.5097
Malawi Kwacha Malawi Kwacha MWK0.00410.0059
Rupia malediwska Rupia malediwska MVR0.24960.4796
Ringgit malezyjski Ringgit malezyjski MYR0.71091.0434
Dirham marokański Dirham marokański MAD0.40500.5550
Rupia Mauritiusu Rupia Mauritiusu MUR0.07490.1349
Mongolia Tugrik Mongolia Tugrik MNT0.00070.0015
Mozambik Metical Mozambik Metical MZN0.04520.0950
Namibia Dolar Namibia Dolar NAD0.19180.2639
Nepal Rupia Nepal Rupia NPR0.01490.0452
Dolar nowozelandzki Dolar nowozelandzki NZD2.34032.7603
Rial omański Rial omański OMR8.484213.6108
Pakistan Rupia Pakistan Rupia PKR0.00830.0263
Paragwaj Guarani Paragwaj Guarani PYG0.56940.5851
Sol peruwiański Sol peruwiański PEN1.10331.3667
Rand RPA Rand RPA ZAR0.18110.2913
Frank rwandyjski Frank rwandyjski RWF0.00230.0040
Escudo RZP Escudo RZP CVE0.03700.0490
Rupia seszelska Rupia seszelska SCR0.28230.4623
Dolar singapurski Dolar singapurski SGD2.76533.1753
Sri Lanka Rupia Sri Lanka Rupia LKR0.01250.0281
Tadżykistan Somoni Tadżykistan Somoni TJS0.34960.3749
Dolar tajwański Dolar tajwański TWD0.05640.1514
Szyling tanzański Szyling tanzański TZS0.00150.0023
Tonga Paʻanga Tonga Paʻanga TOP1.14371.6277
Trynidad Tobago Dolar Trynidad Tobago Dolar TTD0.13460.4246
Dinar tunezyjski Dinar tunezyjski TND1.16491.4649
Szyling ugandyjski Szyling ugandyjski UGX0.00030.0015
Peso urugwajskie Peso urugwajskie UYU0.05150.1951
Sum uzbekistański Sum uzbekistański UZS0.15230.4184
Vatu Vanuatu Vatu Vanuatu VUV0.02280.0359
Dong wietnamski Dong wietnamski VND0.01340.0249
Dolar wschodniokaraibski Dolar wschodniokaraibski XCD1.21581.8487
Dolar Wysp Salomona Dolar Wysp Salomona SBD0.36810.5110
Kwacha zambijska Kwacha zambijska ZMW0.04230.3523
Do każdej transakcji wystawiamy dowody kupna i sprzedaży walut dla firm.
Kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu prawa i mogą być interpretowane wyłącznie jako informacja.