Aktualizace : 2024-07-17 19:36:47
Velkoobchodní ceny
MěnaKupnoNákup
Alžírsko dinár Alžírsko dinár DZD0.02010.0501
Angolská kwanza Angolská kwanza AOA0.00220.0121
Saúdská Arábie Rial Saúdská Arábie Rial SAR0.83361.1836
Argentinské peso Argentinské peso ARS0.00280.0148
Arménský dram Arménský dram AMD0.00800.0125
Arubský florén Arubský florén AWG1.79252.3396
Ázerbájdžánský manat Ázerbájdžánský manat AZN2.14342.5837
Bahamský dolar Bahamský dolar BSD2.87734.1888
Bahrajnský dinár Bahrajnský dinár BHD6.495514.1853
Bengálská Taka Bengálská Taka BDT0.01520.0650
Barbadoský dolar Barbadoský dolar BBD1.26762.9338
Belizský dolar Belizský dolar BZD1.77701.9464
Bolívie boliviano Bolívie boliviano BOB0.39100.6110
Botswanská pula Botswanská pula BWP0.20180.4483
Brazilský real Brazilský real BRL0.70400.8966
Brunejský dolar Brunejský dolar BND2.07004.4277
XPF0.02590.0428
Chilské peso Chilské peso CLP0.00240.0054
Dominikánská republika peso Dominikánská republika peso DOP0.05290.0840
Džibutsko frank Džibutsko frank DJF0.01170.0349
Egyptská libra Egyptská libra EGP0.06780.1175
Eswatini lilangeni Eswatini lilangeni SZL0.16640.3525
Etiopie birr Etiopie birr ETB0.10100.1246
Fidži dolar Fidži dolar FJD1.29141.7471
Filipíny pesos Filipíny pesos PHP0.05620.0812
Gambie dalasi Gambie dalasi GMD0.03380.0608
Ghana cedi Ghana cedi GHS0.15780.7348
Gibraltar libra Gibraltar libra GIP3.48765.0576
Guyana dolar Guyana dolar GYD0.01580.0186
Antilský gulden Antilský gulden ANG1.53872.4160
Guatemala quetzal Guatemala quetzal GTQ0.44260.5622
Honduras lempira Honduras lempira HNL0.12330.1595
Hong Kong dolar Hong Kong dolar HKD0.40620.5853
Indie rupie Indie rupie INR0.04010.0571
Indonéská rupie Indonéská rupie IDR0.18890.2989
Jamaica dolar Jamaica dolar JMD0.01070.0481
Jordánský dinár Jordánský dinár JOD5.01936.1151
Kambodža riel Kambodža riel KHR0.00040.0013
Katarský rial Katarský rial QAR0.71851.2501
Kazašské tenge Kazašské tenge KZT0.00450.0104
Keňský šilink Keňský šilink KES0.02520.0392
Kyrgyzstán som Kyrgyzstán som KGS0.04980.0643
Kolumbijské peso Kolumbijské peso COP0.00080.0019
Jihokorejský won Jihokorejský won KRW0.27720.3845
Kostarika colón Kostarika colón CRC0.00410.0247
Kuvajt dinár Kuvajt dinár KWD9.366516.1781
Laos kip Laos kip LAK0.00010.0003
Lesotho loti Lesotho loti LSL0.22660.2757
Makedonský denár Makedonský denár MKD0.06860.0876
Madagaskar ariary Madagaskar ariary MGA0.00070.0017
Makau pataca Makau pataca MOP0.33770.5043
Malawi kwacha Malawi kwacha MWK0.00120.0049
Maledivská rupie Maledivská rupie MVR0.19810.3481
Malajský ringgit Malajský ringgit MYR0.73841.0387
Marocký dirham Marocký dirham MAD0.36770.5047
Mauricijská rupie Mauricijská rupie MUR0.07280.1328
Mongolsko tugrik Mongolsko tugrik MNT0.00070.0015
Mosambik metický Mosambik metický MZN0.04470.0825
Namibie dolar Namibie dolar NAD0.19320.2653
Nepál rupie Nepál rupie NPR0.01440.0447
Novozélandský dolar Novozélandský dolar NZD2.24232.5923
Ománský riál Ománský riál OMR8.340013.4665
Pákistán rupie Pákistán rupie PKR0.00790.0259
Paraguay guarani Paraguay guarani PYG0.55070.5664
Peru Sol Peru Sol PEN1.09741.3496
Jižní Afrika rand Jižní Afrika rand ZAR0.14230.2713
Rwanda franc Rwanda franc RWF0.00220.0039
Escudo Kapverdské republiky Escudo Kapverdské republiky CVE0.03630.0483
Seychelská rupie Seychelská rupie SCR0.25250.4325
Singapurský dolar Singapurský dolar SGD2.73563.2356
Srí Lanka rupie Srí Lanka rupie LKR0.01210.0277
Tádžikistán somoni Tádžikistán somoni TJS0.34880.3741
Tchajwanský dolar Tchajwanský dolar TWD0.05340.1910
Tanzanský šilink Tanzanský šilink TZS0.00100.0023
Tonga paanga Tonga paanga TOP1.12721.8922
Trinidad Tobago dolar Trinidad Tobago dolar TTD0.12670.4167
Tuniský dinár Tuniský dinár TND1.11981.4698
Uganda šilink Uganda šilink UGX0.00030.0015
Uruguayské peso Uruguayské peso UYU0.04640.1899
Uzbecký sumec Uzbecký sumec UZS0.14510.4112
Vanuatu vatu Vanuatu vatu VUV0.02250.0428
Vietnamský Dong Vietnamský Dong VND0.00950.0195
Východokaribský dolar Východokaribský dolar XCD1.19501.8279
Šalamounovy Ostrovy dolar Šalamounovy Ostrovy dolar SBD0.36150.5044
Zambijská kwacha Zambijská kwacha ZMW0.03720.3472
Firmám vystavujeme doklady o nákupu a prodeji valut
Směnné kurzy nepředstavují nabídku ve smyslu zákona a mohou být vykládány pouze jako informace.